Rusza platforma blogowa AGH

Zapraszamy społeczność AGH do korzystania z nowej platformy blogowej uczelni – „blogi.agh.edu.pl”. Platforma blogowa AGHma za zadanie umożliwić założenie, w szybki i łatwy sposób, własnego bloga lub prostej strony internetowej. Z narzędzia mogą skorzystać wszystkie zainteresowane osoby, które posiadają uczelniane konto e-mail.

Wszyscy, którzy założą blog w uczelnianej platformie, wezmą udział w ruszającym w listopadzie br., konkursie na najlepszy blog. W konkursie przewidziano cenne nagrody.

Założenie i administrowane blogiem jest na tyle proste, że poradzą sobie z tym osoby nie będące informatykami i nie mające dotychczas styczności z technologiami internetowymi. Pomocny w personalizacji bloga będzie, przygotowany w tym celu, przewodnik.

Przed założeniem bloga zalecamy zapoznanie się z regulaminem platformy blogowej.