Program „MOST” – spotkanie informacyjne

10 kwietnia br. o godz. 12.30 w auli Wydziału Zarządzania odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu „MOST”.

Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się nie tylko, jak aplikować do programu, ale także jak najlepiej wykorzystać czas „na MOŚCIE” i co zrobić, by po powrocie na uczelnię macierzystą bez problemu i bez różnic programowych zaliczyć semestr.

Program „MOST” (nazywany też „polskim Erasmusem”) to program mobilności studentów i doktorantów umożliwiający studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednym z dwudziestu polskich uniwersytetów. Skorzystało z niego już prawie 10 tysięcy osób.

Od tego roku akademickiego możliwość tę mają także studenci AGH, a najbliższa rekrutacja (na semestr zimowy i cały rok akademicki 2015/2016) rozpocznie się 15 kwietnia.

Miejsce: Wydział Zarządzania, bud. D-14, ul. Gramatyka 10, Aula 1.