„Pocztówki z podróży” – zamów kartkę i pomóż dzieciom

W jaki sposób podczas podróży można pomagać najmłodszym? Student AGH Jakub Rydkodym znalazł świetny sposób, dzięki któremu będzie mógł spełnić marzenia dzieci.

– Jadę autostopem do Chin! Przez dziką Syberię nad Bajkał, potem przez pustynną Mongolię i przekraczając Mur Chiński, do Pekinu. Spełniam swoje marzenia! Ale nie tylko swoje - pomyślałem, że przy okazji tej podróży, zbiorę trochę pieniędzy dla tych, którym podróżnicze plany spełniać dużo trudniej. Tak powstała akcja „Pocztówki z podróży”. Wpłać 20 złotych na nasz cel, a ja wyślę ci kartkę z Azji! – wyjaśnia student Budownictwa.

Dochód z akcji realizowanej wspólnie z fundacją Kadry ze Świata przeznaczony jest na realizację podróżniczych marzeń dzieci dotkniętych ciężką chorobą oraz tych, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.