„Pierścień mocy” najlepszy w konkursie „Notatki w Internecie”

Film edukacyjny pt. „Pierścień mocy – zrób to sam!” nakręcony przez członków Studenckiego Koła Naukowego Lider działającego na Wydziale Metali Nieżelaznych zdobył I nagrodę w konkursie „Notatki w Internecie”.

Autorzy filmu to studenci I roku studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Wydziale Metali Nieżelaznych: Iwona Piątek, Witold Koćwin, Adam Kucia, Magdalena Pilipczuk i Dariusz Kozłowski. Opiekunami naukowymi pracy byli dr inż. Łukasz Kuczek oraz dr Bożena Boryczko, która jest także opiekunem SKN Lider.

Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu w dowolnej technice filmu o tematyce naukowo-edukacyjnej z nauk przyrodniczych i ścisłych, trwającego od 3 do 10 minut.

Nadesłane prace oceniała komisja, która brała pod uwagę m.in. wartość edukacyjno-dydaktyczną materiału, oryginalność, pomysł i kreatywność w realizacji, spójność przekazu, sposób przekazania treści oraz narrację.

Zwycięski film można obejrzeć na stronie internetowej.

Organizatorem konkursu było Centrum e-Learningu AGH.