Bezpłatne, e-learningowe kursy językowe

Studium Języków Obcych zaprasza studentów I roku studiów do udziału w bezpłatnych dwusemestralnych kursach językowym metodą e-learningową. W miarę wolnych miejsc istnieje możliwość uczestnictwa w kursie studentów wyższych lat.

Język francuski -  poziom A2
Kurs przeznaczony jest dla studentów I roku, którzy mieli już kontakt z językiem francuskim (co najmniej 90 godzin zajęć – 1 rok nauki).

Język niemiecki - poziom B1
Kurs przeznaczony jest dla studentów I roku kontynuujących naukę języka niemieckiego po szkole średniej.

Zajęcia prowadzone są metodą on-line i uzupełnione o 18 godzin lektoratu metodą tradycyjną. Po ukończeniu kursu studenci otrzymują certyfikat, mogą również kontynuować naukę na wyższych poziomach zaawansowania w ramach zajęć lektoratowych w dalszym toku studiów.

Zgłoszenia można dokonać, przesyłając do 10 października 2015 r. swoje dane (imię, nazwisko, wydział, rok studiów) na adres:

Ostateczne ustalenie listy uczestników nastąpi podczas zebrania organizacyjnego 12 października 2015 r. w SJO (ul. Kawiory 26a).
Język francuski – godz. 19.30, sala 307
Język niemiecki – godz. 19.30, sala 314