XVI konkurs na najlepszą pracę dyplomową „Diamenty AGH”

Stowarzyszenie „Studenckie Towarzystwo Naukowe” oraz Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie ogłaszają XVI Konkurs na najlepszą pracę dyplomową „Diamenty AGH" organizowany pod patronatem JM Rektora AGH.

Konkurs odbywa się będzie w dwóch kategoriach:

• najlepsza praca teoretyczna,
  • najlepsza praca aplikacyjna.

Uczestnikami Konkursu mogą być studenci AGH, którzy zdali egzamin dyplomowy magisterski w regulaminowym terminie. Laureaci konkursu otrzymują statuetki i medale oraz nagrody pieniężne. Prace należy składać w sekretariacie Stowarzyszenia do 15 lipca i po 15 września br.

Wyróżnione w Konkursie prace są prezentowane na specjalnej wystawie w Bibliotece Głównej AGH. Wręczenie głównych nagród i statuetek „Diamenty AGH" dla zwycięzców Konkursu odbywa się podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu wraz z Regulaminem dostępne są na stronie: www.stn.agh.edu.pl