Wizerunek uczelni technicznych – badanie ankietowe

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym na temat wizerunku uczelni technicznych.

Prowadzącą badania jest doktorantka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i jednocześnie pracownica Biura Prorektorów Politechniki Opolskiej mgr Barbara Szymocha. Ankietowanie stanowi część przygotowywanej pod kierunkiem prof. Elżbiety J. Biesagi-Słomczewskiej rozprawy doktorskiej pt. „Kreowanie wizerunku pracodawcy a rozpoznawalność marki na przykładzie publicznych uczelni technicznych”.

Głównym celem projektu jest poznanie opinii na temat roli i znaczenia działań kreujących wizerunek dobrego pracodawcy (employer branding) w budowaniu rozpoznawalności marki uczelni oraz dokonanie oceny dotychczasowej aktywności w tym zakresie.

Badaniem, które przeprowadzane jest w publicznych uczelniach technicznych podlegających Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, objęci będą pracownicy nauko-dydaktyczni i administracyjni, a także studenci oraz doktoranci. Harmonogram przewiduje zakończenie ankietowania do 30 czerwca 2016 r. Badanie jest anonimowe, niezależne, nie jest finansowane w ramach żadnego projektu, a zebrane dane będą wykorzystane wyłącznie do celów naukowych i będą analizowane zbiorczo, bez porównania uczelni miedzy sobą.

Kontakt w sprawie badań: mgr Barbara Szymocha (adres e-mail: b.szymocha(at)po.opole.pl)