„University Roadshow” – spotkanie dla innowatorów oraz przedsiębiorców

21 maja br. o godz: 9:30 w Akademii Górniczo-Hutniczej rozpocznie się „University Roadshow”, wydarzenie skierowane do innowatorów i przedsiębiorców organizowane przez Globe Forum we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz AGH.

University Roadshow to cykl spotkań z doradcami inwestycyjnymi i ekspertami z dziedziny nowych technologii poszukujących pomysłów biznesowych, których realizacja może zaowocować powstaniem nowoczesnej firmy.

Zainteresowane osoby będą mogły skonsultować swój pomysł z przedstawicielami funduszu XPLORER, oferującymi wsparcie merytoryczne oraz finansowe dla innowacyjnych pomysłów.

Dla przedsiębiorców, ambitnych studentów i fanów kreatywnych rozwiązań przygotowano warsztaty i konkursy prowadzone przez przedstawicieli znanych koncernów.

Najciekawsze pomysły i projekty zaprezentowane zostaną podczas konferencji Globe Forum połączonej z Kongresem Innowacyjnej Gospodarki w dniach 9-10 czerwca br. w Warszawie.