Odnowienie licencji IBM SPSS Statistics

Informujemy pracowników uczelni i studentów, że Uczelniane Centrum Informatyczne Akademii Górniczo-Hutniczej zakupiło licencję na oprogramowanie do analizy danych – IBM SPSS Statistics.

Oprogrogramowanie IBM SPSS Statistics jest elementem szerszego rozwiązania PS IMAGO Academic oferowanego przez firmę Predictive Solutions.

Moduły wchodzące w skład licencji PS IMAGO Academic:

IBM SPSS Statistics Base, IBM SPSS Custom Tables, IBM SPSS Regression,
IBM SPSS Advanced Statistics, IBM SPSS Missing Values, IBM SPSS Exact
Tests, IBM SPSS Neural Network, IBM SPSS Forecasting, IBM SPSS Conjoint,
IBM SPSS Categories, IBM SPSS Complex Samples, IBM SPSS Decision Trees,
IBM SPSS Data Preparation.

Poza wymienionymi modułami SPSS Statistics zakupione oprogramowanie obejmuje też dodatek PS IMAGO Pack, rozszerzający funkcjonalności programu w zakresie zarządzania danymi, analizy i prezentacji wyników. Szczególną uwagę warto zwrócić na możliwość prezentacji wizualnej na mapach Polski (z podziałem na województwa, powiaty, stolice województw), a także bogaty kurs obsługi oprogramowania w ponad 40 lekcjach multimedialnych.

Licencja została odnowiona do 18 sierpnia 2015 r.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z możliwości wzięcia udziału w letnich warsztatach analitycznych, organizowanych przez AGH wspólnie z firmą Predictive Solutions w dniach 15-16 września 2014 r. w salach komputerowych UCI AGH. Zarówno osoby rozpoczynające pracę z programem, jak i osoby, które chciałyby poszerzyć swoje umiejętności w zakresie obsługi SPSS Statistics, mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty dla pracowników naszej uczelni.