„New Technologies and the future of Teaching and Learning” – konferencja

Zapraszamy na coroczną, międzynarodową konferencję „New Technologies and the future of Teaching and Learning” organizowaną przez European Association of Distance Teaching Universities oraz Akademię Górniczo-Hutniczą, która odbędzie się w dniach 23-24 października br.

Tegoroczna edycja poświęcona będzie trzem tematom:

• otwarta edukacja stwarzająca nowe możliwości rozwoju,
  • innowacyjne modele dydaktyczne w projektowaniu kursów,
  • innowacyjne programy nauczania: wpływ kształcenia online na organizację i efektywność kosztów.

Tematyka wystąpień będzie obejmować: modernizację uczelni, technologie edukacyjne, zintegrowane programy nauczania, analitykę uczenia się, jakość w e-learningu, otwarte zasoby edukacyjne i MOOC, przyszłość e-learningu, najlepsze praktyki transformacji w kierunku otwartego kształcenia, modele otwartej edukacji, wzorce mobilności wirtualnej i mieszanej, ocenę online, innowacje w kierunku otwartości i rozwoju, transfer punktów, uwarunkowania prawne.

Więcej informacji: conference.eadtu.eu