Konkurs na stypendia Fundacji PGNiG

Zarząd Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza ogłosił szósty konkurs na stypendia dla najlepszych studentów uczelni wyższych.

Konkurs skierowany jest do studentów z kierunków technicznych o specjalności związanej z problematyką przemysłu naftowego i gazowniczego. O przyznanie stypendium ubiegać się mogą studenci spełniający co najmniej dwa z poniższych warunków:

• w poprzednim roku akademickim osiągnęli średnią ocen 4,5 lub wyższą,
  • w poprzednim roku akademickim wykazali się osiągnięciami w dziedzinie nauk ścisłych na poziomie międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim,
  • potrafią dzielić się swoją wiedzą z innymi, np. w ramach uczestnictwa w programach wolontariatu studenckiego, nieobowiązkowych praktyk studenckich lub działając samodzielnie jako wolontariusze.

Stypendium otrzyma 15 najlepszych studentów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2014 r.

Szczegółowe informacje www.fundacjapgnig.pl