Konkurs „Gra planszowa AGH”

Dział Informacji i Promocji Akademii Górniczo-Hutniczej zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie pt. „Gra planszowa AGH”.

Celem konkursu jest stworzenie oryginalnej gry planszowej, bazującej na szeroko pojętej działalność uczelni i ukazującej, że badania naukowe oraz edukacja mogą zostać z powodzeniem wykorzystane w rozrywce.

Konkurs skierowany jest do studentów Akademii Górniczo-Hutniczej. Projekty mogą być zgłaszane indywidualnie bądź przez zespoły studenckie.

Nagrodą główną jest 2,5 tys. zł, z kolei twórcy dwóch wyróżnionych prac otrzymają 1 tys. zł. Zwycięski projekt gry zostanie zrealizowany i wydany.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 maja 2014 r.

Osoba do kontaktu: Marcin Kaleta (e-mail: kaleta(at)agh.edu.pl, tel. 12 617-48-47).