II edycja konkursu „EUREKA! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”

„Dziennik Gazeta Prawna” zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu „EUREKA! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”.

Konkurs skierowany jest do polskich uczelni oraz instytutów naukowych, które zgłosiły do Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej swoje wynalazki.
Celem akcji jest promocja polskiej nauki oraz potencjału twórczego młodych wynalazców, poprzez przedstawienie szerokiej publiczności ich osiągnięć.
Zespół, będący autorem zwycięskiego wynalazku otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 30 000 zł oraz finansowanie kampanii promocyjnej o wartości 50 000 zł w mediach INFOR Biznes.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 25 listopada br. do redakcji „Dziennika Gazety Prawnej”.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny konkurs zdominowały wynalazki z Akademii Górniczo-Hutniczej. Aż 13 spośród 58 zgłoszeń spełniających wymogi formalne wpłynęło z naszej uczelni.