Dostęp testowy do InCites Benchmarking and Analytics

Biblioteka Główna AGH informuje, że w ramach Wirtualnej Biblioteki Nauki został uruchomiony krajowy dostęp testowy do narzędzia InCites Benchmarking & Analytics firmy Clarivate Analytics.

Dostęp potrwa do 6 grudnia 2017 r.

Szczegółowe informacje i adres dostępu

Zespół Wirtualnej Biblioteki Nauki (WBN) prosi użytkowników o przesyłanie opinii na temat przydatności narzędzia InCites Benchmark&Analytics w działalności naukowej i/lub zarządzaniu jednostką naukową. Opinie te zostaną przekazane do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które rozważy celowość dofinansowania zakupu tego rodzaju narzędzi w ramach WBN.

Wszystkich uczestników szkoleń i użytkowników InCites prosimy o przesłanie swoich uwag na adres hallay(at)icm.edu.pl.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej Biblioteki Głównej (tel. 12 617 32 15, e-mail: oin(at)bg.agh.edu.pl).