Dostęp testowy do eBook Academic Collection

Biblioteka Główna AGH zaprasza do skorzystania z bezpłatnego dostępu testowego do kolekcji książek elektronicznych eBook Academic Colelction na platformie EBSCOhost. Dostęp będzie możliwy do 13 czerwca 2017 r.

Kolekcja zawiera blisko 52,5 tys. tytułów od ponad pół tysiąca wydawców, w tym wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Ashgate Publishing, Taylor & Francis, Sage Publications and John Wiley & Sons, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym: Oxford University Press, MIT Press, State University of New York Press, Cambridge University Press, University of California Press, McGill-Queen's University Press, Harvard University Press i wiele innych.

Więcej informacji znajduje się na stronie Biblioteki Głównej AGH w zakładce Aktualności.

Pytania i komentarze można kierować do Oddziału Informacji Naukowej Biblioteki Głównej AGH, tel.: 12 617 32 15, e-mail: oin(at)bg.agh.edu.pl.