BEAN 2016 – obóz dla studentów I roku

Akademicki Klub Żeglarski AGHzaprasza studentów I roku na obóz adaptacyjno-integracyjny BEAN 2016, który odbędzie się na Mazurach w dniach 11-18 września 2016 r. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Prorektor ds. Studenckich AGH prof. Anny Siwik.

W czasie tygodniowego rejsu po mazurskich jeziorach uczestnicy zapoznają się z informacjami o funkcjonowaniu uczelni, poznają swoich rówieśników i żeglarskie życie. W programie przewidziano także konkursy z nagrodami oraz udział w regatach „BEAN na strat”.

Jest to już ósma edycja obozu żeglarskiego BEAN, który z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie internetowej.