AccessEngineering – dostęp testowy

Biblioteka Główna zaprasza do korzystania z dostępu testowego do bazy AccessEngineering. Będzie to możliwe do 25 listopada 2016 r. na terenie całej uczelni.

AccessEngineering to referencyjna baza wiedzy przeznaczona dla pracowników naukowo-dydaktycznych, inżynierów i studentów. Zawiera najświeższe informacje z następujących dziedzin: inżynieria cywilna, telekomunikacja, informatyka, chemia, energetyka, inżynieria środowiska, inżynieria przemysłowa, materiałoznawstwo, mechanika, zarządzanie operacyjne.

Baza zapewnia dostęp do:

• 650 książek inżynieryjnych,
  • ponad 900 materiałów uzupełnianych comiesięcznie, w tym filmów instruktażowych prezentujących rozwiązania rzeczywistych i bieżących problemów inżynieryjnych,
  • map procesów możliwych do wykorzystania w czasie zajęć,
  • kalkulatorów pozwalających na sprawne obliczenia i symulacje wyników badań naukowych,
  • ponad 4300 interaktywnych grafów i tabel do analizy danych w pracach badawczych i projektach,
  • bieżącego przeglądu najważniejszych, innowacyjnych badań ze świata inżynierii.

Więcej inforamcji o bazie

Dostęp do bazy

Ewentualne pytania i uwagi prosimy kierować do Oddziału Informacji Naukowej:

tel. 12 617 32 15, oin(at)bg.agh.edu.pl.