Program Wielkiego Pikniku

Szczegółowy Program Wielkiego Pikniku


11.00 – Oficjalne otwarcie przez Rektora AGH prof. Tadeusza Słomkę


10.00 – 15.00 – Piknik na placu przed Biblioteką Główną (pomiędzy paw. A-2 a A-3). W programie m.in. koncert Orkiestry Reprezentacyjnej AGH, występ Zespołu Pieśni i Tańca AGH „Krakus”, prezentację bolidu AGH Racing


10.00 – 14.00 – Zwiedzanie wydziałów

  • Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
    (Grupy co godzinę, od 10.00 do 14.00, zbiórka przed wejściem do pawilonu A-1)
    Laboratoria Katedry Inżynierii Środowiska i Przeróbki Surowców; Budynek A-1 parter hol obok windy
    Laboratoria Katedry Geomechaniki Bud. i Geotechniki (Hala); Hol przed biblioteką wydziałową II p.
    Laboratoria Katedry Górnictwa Podziemnego – piwnice paw. A-1; Korytarz przy wejściu do piwnic od strony Hali maszyn
    Laboratoria Katedry Górnictwa Podziemnego
    Laboratorium akredytowane PCA;
    Laboratorium polowe i Geohydraulika; Budynek A-3
  • Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej
    Międzynarodowe Centrum Mikroskopii Elektronowej dla Inżynierii Materiałowej; Budynek A-2
  • Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej
    Laboratorium Wysokich Napięć; Budynek B-1, I piętro, sala H113
  • Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji
    Wizualizacja Trójwymiarowa; Budynek D-17, sala 1.18
    Laboratorium Optoelektroniki; Budynek C-3, sala 515
    Laboratorium Techniki Mikrofalowej i Radiokomunikacji– Budynek C-3, sala 401
    Laboratorium Systemów i Sieci Telekomunikacyjnych – Budynek C-3, sala 301
  • Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki
    Centrum Obsługi Badań Naukowych i Dydaktyki, Budynek B-3, p.028 (przyziemie)
  • Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
    Laboratorium Geotechniczne; Budynek A-0, wejście w bramie na podwórko rektorskie
    Muzeum Geologiczne; Budynek A-0
  • Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
    Laboratorium Fizyki i Chemii Gleb; Budynek C-4, parter, pok. 5-6
    Laboratorium Ochrony Powietrza i Miernictwa Przemysłowego, Budynek C-4, parter, pok. 3
    Laboratorium Katedry Geoinformacji, Fotogrametrii i Teledetekcji Środowiska; Budynek C-4, II piętro, pok. 214
  • Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki
    Laboratorium Badań Strukturalnych
  • Wydział Odlewnictwa
    Laboratorium badawcze metali i stopów, analiz odlewów i zabytków archeologicznych; Budynek D-8, sala 704
  • Wydział Metali Nieżelaznych
    Laboratorium Badań Fizykochemicznych; Budynek A-2, sala 307
    Laboratorium Spektroskopii Laserowej; Budynek A-2 lab. 211
    Laboratorium Elektrochemii; Budynek A-2 lab. 212
    Laboratorium Badań Wysokotemperaturowych; Budynek A-2, lab. 218
    Hala maszyn – laboratorium przeróbki plastycznej, Centrum Transferu Zaawansowanych Technologii i Pracowni Inżynierii Produkcji
  • Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu
    Laboratorium Otworowych Wymienników Ciepła; w podwórku między A-4 a A-3
    Laboratorium Katedry Wiertnictwa i Geoinżynierii; Budynek A-4, I piętro
    Laboratoria Katedr Inżynierii Gazowniczej i Inżynierii Naftowej; na III piętrze
  • Wydział Energetyki i Paliw
    Energetyka Odnawialna - pokaz; hala D-4
  • Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
    Laboratorium obrazowania elektromagnetycznego; Budynek U-5
    Laboratorium Biofizyki Molekularnej i Bioenergetyki; Budynek U-5
  • Wydział Matematyki Stosowanej
    Pokazy; Budynek B-7, sala 1.1
  • Teren Pikniku przed Biblioteką Główną
    Prezentacja Bolidu Wyścigowego AGH Racing