Prezentacja wyborcza kandydata na rektora AGH prof. Jerzego Lisa

Zdjęcie wnętrza holu klasycystycznego budynku o kilku kondygnacjach. Na pierwszym planie widać centralnie usytuowane schody symetrycznie dzielące się na dwie strony. Dookoła pomieszczenia widać krużganki. Na pierwszym półpiętrze we wnęce znajduje się pomnik Staszica. Nad nim na pierwszym piętrze usytuowany jest kolorowy witraż.

Prezentacja wyborcza kandydata na rektora AGH prof. Jerzego Lisa

22 kwietnia odbyło się spotkanie przedwyborcze z kandydatem na rektora AGH na kadencję 2024–2028 prof. Jerzym Lisem, pełniącym tę funkcję obecnie.

Kandydat podsumował ostatnie cztery lata, a następnie zaprezentował społeczności AGH swój program wyborczy wraz z planami na kolejną kadencję. Odpowiadał także na pytania osób zebranych w sali: pracowników/pracownic naukowych i administracyjnych oraz studentów i studentek. Poruszone zostały kwestie dotyczące m.in. umiędzynarodowienia, zaplecza socjalnego dla osób studiujących czy elektronicznego obiegu dokumentów.

Prezentacja wyborcza kandydata

Obecny Rektor AGH jest jedynym kandydatem na kadencję 2024–2028.

Wybory odbędą się 26 kwietnia br.